Zabio gol, a onda skinuo dres i poslao poruku prijatelju koji se nalazi u Ukrajini

sadf
Saigrači u reprezentaciji Poljske

Brighton i Aston Villa odigrali su danas meč 27. kola engleskog Premiershipa.

Meč u Brightonu kasnio je pola sata zbog ogromne gužve u saobraćaju, a kada je meč počeo bolje su zaigrali gostujući igrači.

Aston Villa je uspjela da dođe do prednosti već u 17. minuti nakon što je Matty Cash zabio pogodak za 1:0 i tako doveo svoj tim u prednost.

Nakon toga Cash je skinuo svoj dres kako bi pokazao poruku na majici koja je bila upućena za njegovog prijatelja iz reprezentacije Poljske, Tomasza Kedzioru, koji se nalazi u Kijevu gdje i dalje traje sukob vojske Rusije i Ukrajine.

Rusija je prije nekoliko dana napala Ukrajinu i uspjela doći do glavnog grada, ali je Kedziora odlučio da ostane u Kijevu gdje se još uvijek nalazi.

"Tomasz Kedziora + porodica. Ostanite jaki brate moj", poručio je Cash koji je zbog skidanja dresa dobio i žuti karton.

Do kraja utakmice Aston Villa je uspjela zabiti još jedan pogodak kada je Watkins u 68. minuti postavio konačnih 2:0.