Bez pobjednika u susretu Širokog Brijega i Domžala

Nogometaši Širokog Brijega i Domžala odigrali su neodlučeno 2:2 u prvom susretu prvog pretkola Europske lige.

Bio je to susret u kojemu je prvih 45 minuta pripalo Slovencima, a nastavak domaćim nogometašima.

Gosti iz Slovenije poveli su već u 12. minuti preko Lovre Bizjaka, a u 26. Dario Melnjak uduplao je prednost Domžala.

Nakon tog šoka bh. predstavnik počeo je igrati bolje te je uspio uspostaviti ravnotežu na terenu.

Široki je na 2:1 smanjio u 47. preko Tomislava Turčina, a u 83. izjednačio je Stipo Marković koji je na centru “ukrao” loptu, sjurio se prema protivničkom golu te u situaciji jedan na jedan pogodio za 2:2.

Tri minute kasnije Široki je mogao i do vodstva, ali je šut glavom Dražena Bagarića odsjeo na vratnici.

Uzvrat se igra za sedam dana u Domžalama.