Brooklyn vratio Džanana Musu, bh. košarkaš igrao četiri minute i postigao dva poena

Ekipa Brooklyna vratila je Džanana Musu u roster za NBA utakmice, a najperspektiniji bh. košarkaš u porazu Netsa od Washingtona odigrao je nešto više od četiri minute.

Wizardsi su bolje otvorili meč, nakon prve četvrtine imali su pet poena prednosti, a onda sredinom druge dionice dolaze do prve dvocifrene prednosti kada su imali vodstvo od 38:26.

Ipak, Netsi su do poluvremena zaigrali bolje i nakon 24 minute rezultat je glasio 42:39 za domaće. Ključna je bila treća četvrtina u kojoj je Washington opet vratio dvocifrenu prednost, ali je ovaj put nije ispustio, pa su domaći igrači meč mirno priveli kraju i na kraju upisali pobjedu.

Bh. košarkaš Džanana Musa na terenu je proveo četiri minute i 25 sekundi, a za to vrijeme uputio je dva šuta prema košu Washingtona i uspio je pogoditi jedan.

Musa se tako nakon 15. septembra vratio u tim Brooklyna s obzirom na to da je u posljednje vrijeme samo igrao za Long Island Netse, ali dobre partije u NBA Razvojnoj ligi očigledno nisu prošle nezapaženo.