Fantastičan meč u Parizu: Sedam golova, pobjeda PSG-a i crveni karton za Neymara

nogomet
Gosti prvi dolaze do vodstva. Igrao se 18. minut kad je asistent bio Toma Bašić a strijelac Ui-jo Hwang. Njihova radost kratko je trajala jer je za samo sedam minuta stvari na početak vratio Edinson Cavani koji glavom trese mrežu nakon sjajnog centaršuta s desne strane Di Marije.

U sudijskoj nadoknadi čak dva gola. Prvo Marquinhos pogađa za preokret domaćih, da bi samo četiri minuta kansije Pablo izjednačio rezultat.

U drugom dijelu PSG ipak rješava stvari. Marquinhos pogađa u 63. minuti za 3:2, da bi se samo šest minuta kasnije i Mbappe upisao u strijelce za 4:2. Do kraja gosti postižu još jedan pogodak i to preko Parda za konačan rezultat susreta.

Zanimljivo da je u samom finišu meča Neymar dobio drugi žuti odnosno crveni karton.

Inače, Parižani su još uvijek zacementirani na liderskoj poziciji jer imaju čak 13 bodova viška u odnosu na Marseille dok je Bordeaux nakon ovog poraza ostao na 12. mjestu sa 35 bodova.