BOLJI OD KRAJIŠNIKA: Krajini šesta uzastopna pobjeda u prvenstvu

Fudbalski klub Krajina danas je u Cazinu odigrao krajiški derbi protiv Krajišnika iz velike Kladuše te upisao novu pobjedu, šestu uzastopnu. Cazinjani su sa 2:0 upisali nova tri boda te nastavili pobjednički niz.

Domaća Krajina je povela u 22.minutu susreta nakon odličnog udarca Vitora Huga sa 20 metara. Lopta je usput okrznula Kličić Izudina te završava u mreži Krajišnika,  kojem je i pripisan pogodak. Domaća ekipa puno bolje stoji na terenu i ima inicijativu po teškom i klizavom terenu kojeg je kiša konstantno natapala.

Potvrdu šeste uzastopne pobjede za FK Krajina donio je Elmin Prošić u 90. minutu susreta kada se odlično snalazi u šesnaestercu gostiju te zabija za 2:0.

Krajini preostaje još jedna zaostala utakmica u Cazinu protiv Sloge iz Bosanske Otoke koja bi se trebala odigrati 06.06.2019.