Posted by: Armin Lojić
0 comments
19 Jul

Fudbaleri Mainza danas su u prijateljskom meču savladali japanski Tokyo sa ubjedljivih 5:2.

U prvom poluvremenu današnje utakmice nije bilo golova i malo ko je očekivao da ćemo u drugom dijelu vidjeti čak sedam golova. Prvi do prednosti stigao je Mainz preko Holtmanna u 52. minuti, ali samo minut kasnije izjednačio je Nagai.

Posted by: Ajla Abdic
0 comments
11 Jul

Budući reprezentativac BiH Dženis Burić narednu sezonu provest će u dresu Stuttgarta kao posuđen igrač Borussije Dortmund. Burnić je dio generacije koja je napravila veliki uspjeh u omladinskim kategorijama.

Prošao je gotovo sve omladinske selekcije reprezentacije Njemačke, a danas ne krije da mu je želja da u budućnosti zaigra za Bosnu i Hercegovinu.

0 comments
11 Jul

Ognjen Vranješ na sreću nije teže povrijeđen.

Bh. reprezentativac prije vremena je zbog povrede napustio meč protiv Karpatyja, nakon čega su u AEK-u strahovali da se radi o težoj povredi. Ipak, jučerašnji CT urađen u Atini pokazao je da je riječ samo o lakšoj povredi i da nema lomova u Vranješovom stopalu.

Bh. fudbaler i dalje je van stroja, noga je i dalje otečena, a će se treninzima vratiti u narednim danima.

0 comments
30 Jun

Čataković strijelac u trijumfu Trenčina

U meču prvog pretkola Europa lige, slovački Trenčin je sa 5:1 savladao Torpedo Kutaisi iz Gruzije.

Gosti su iznenađujuće poveli preko Gurulija u 10. minuti, ali Mance sa dva gola u 36. i 40. minuti preokreće rezultat u korist Trenčina.

Bh. napadač Hamza Čataković (20) u igru je ušao u 74. minuti, da bi samo minutu kasnije majstorski pogodio za vodstvo Trenčina od 3:1.

Posted by: Mirela