Posted by: Mirela
0 comments
12 Aug

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras u 20 sati u Zenici igra meč 4. kola pretkvalifikacija za Svjetsko prvenstvo koje će se 2019. godine održati u Kini. Protivnik našeg tima je Švedska koja nam je nanijela poraz u 1. kolu na domaćem terenu.

0 comments
17 Apr

Safet Sušić, zvanično proglašeni najbolji fudbaler Bosne i Hercegovine prošlog vijeka i do sada najuspješniji selektor nacionalnog tima svoje zemlje sa kojim je izborio nastup na Mundijalu u Brazilu, proteklih mjeseci radi odličan posao i u Super ligi Turske.

0 comments
18 Jan
Odigrana je po jedna utakmica 5. kola u grupama C i D na Svjetskom rukometnom prvenstvu koje se održava u Francuskoj. Njemačka je nastavila pobjedinički niz i savladala je Bjelorusiju rezultatom 31:25, dok je Danska trijumfovala nad Bahrainom 30:26.Bjelorusija je u prvom poluvremenu pružala snažan otpor Nijemcima. Polovinom prvog dijela rezultat je bio 8:8. U tom periodu igre isticao se Rutenka kod Bjelorusije. S druge strane, Fath je postigao tri pogotka za Njemačku.Bilo je jasno da će do kraja prvih 30 minuta igre biti neizvjesno. Na odmor se otišlo kod rezultata 16:16.