Posted by: Armin Lojić
0 comments
22 Jul

Liverpool je rezultatom 2:1 savladao Leicester i osvojio turnit Premier League Asian Trophy.

0 comments
22 Jul

Chelsea je savladao Arsenal u prijateljskom susretu u Pekingu rezultatom 3:0.

Plavci su upisali sigurnu pobjedu nad Topnicima, a najzaslužniji za trijumf je Michy Batshuayi koji je postigao dva pogotka.

Willian je u 40. minuti doveo Chelsea u vodstvo, a Batshuayi je u 42. minuti udvostručio prednost. Belgijski napadač je u 49. minuti postavio konačnih 3:0.

0 comments
22 Jul

Nogometaši Milana savladali su Bayern na International Champions Cupu u Shanghaiju rezultatom 4:0.

Rossoneri su već na poluvremenu vodili rezultatom 3:0.

Kessie je načeo Fruchtlovu mrežu u 14. minut, a potom je tinejdžer Cutrone postigao dva pogotka u 25. i 43. minuti. Konačnih 4:0 postavio je Calhanoglu u 85. minuti susreta-

Bayernu je ovo bio drugi poraz na International Champions Cupu, dok je Milan zabilježio prvu pobjedu.

(Izvor: Klix)