Najpoznatiji navijač engleskog Sunderlanda, šestogodišnji Bradley Lowery, prošle sedmice je izgubio bitku s tumorom koji mu je dijagnosticiran s 18 mjeseci.

Danas je ovom mališanu bila sahrana. Oproštaj je bio na Sunderlandovom Stadionu svjetlosti, a različiti dresovi okružili su sam stadion.

09 Jun

Kako tvrde engleski mediji, Riad Bajić nalazi se na meti engleskog Sunderlanda koji je ove sezone ispao iz Premier lige i sljedeću sezonu će igrati u Championshipu, drugom razredu engleskog fudbala.

0 comments
05 Apr

Odigrane su četiri utakmice 31. kola engleske Premier lige, a postignuti su sljedeći rezultati: Manchester United - Everton 1:1, Burnley – Stoke City 1:0, Leicester – Sunderland 2:0 i Watford - West Bromwich Albion 2:0.

Manchester Unitedu na noge je stigao Everton. Domaći su imali priliku da se trijumfom približe gradskom rivalu na samo dva boda. No, gosti su golom Jagielke u 22. minutu poveli 1:0.