0 comments
08 May

Italijanski napadač Mario Balotelli mogao bi nakon samo jedne sezone da napusti ekipu Nice.

Iako se 26-godišnji napadač u ovom klubu vratio u život, te je pomogao klubu da po prvi put izbori Ligu prvaka, od naredne sezone bi Super Mario mogao zaigrati u Primeri.

Njegova nova destinacija mogla bi biti Kanarska ostrva i ekipa Las Palmasa. Tako barem tvrdi novinar Juan Francisco Cruz, koji je jako blizak ovom klubu.

0 comments
14 Apr

Nogometaši Athletic Bilbaa pobijedili su u 32. kolu španske La Lige ekipu Las Palmasa rezultatom 5:1.

Fantastično prvo poluvrijeme otvorio je gol San Josea na asistenciju Iturraspe, a samo dvije minute kasnije Muniain je udvostručio prednost.

Bigas je na asistenciju Tanausua u 12. minuti smanjio na 2:1, a nevjerovatan početak meča zaokružio je Aduriz trećim golom za Athletic šest minuta kasnije.