Posted by: Azra Dž.
0 comments
19 Aug

Po onome što se može čuti na snimci koja je osvanula na internetu, minutu šutnje nisu ispoštovali ni navijači Sarajeva, a ni FK Željezničar.

Uoči velikog gradskog derbija između Sarajeva i Željezničara, koji je od 20 sati počeo na stadionu Asim Ferhatović Hase, prisutni su pozvani da minutom šutnje odaju počast stradalim u terorističkom napadu koji se dogodio u Barceloni.

Nažalost, navijači to nisu ispoštovali.

0 comments
19 Aug

Od 20 sati u okviru petog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine igra se 112. vječiti derbi između Sarajeva i Željezničara, a prema Koševu danas kreću navijači sa obje strane.

Manijaci su tradicionalno, u korteu, uz jaku policijsku pratnju krenuli prema stadionu Asim Ferhatović Hase gdje će u velikom broju podržati izabranike Admira Adžema.

Pogledajte djelić atmosfere.

0 comments
19 Aug

Na stadionu Stade Bollaert-Delelis gdje je francuski Lens upisao novi poraz u Ligue 2, ovaj put protiv Bresta (2:4) bilo je prisutno oko 25 hiljada navijača, a njih nekoliko stotina je uletjelo u teren u 65. minuti nezadovoljno rezulatom.

Domaći su golom Fortunea vodili sa 1:0, da bi Berthomier, Belaud i Pi preokrenuli na 1:3 nakog čega je uslijedio prekid.

Lendrić koji je meč počeo od prve minute zamijenjen je na poluvremenu.

Posted by: Mirela