Posted by: Azra Dž.
0 comments
18 Aug

Proslavljeni bh. nogometaš Hasan Salihamidžić večeras će debitovati u ulozi sportskog direktora Bayerna na utakmici prvog kola Bundeslige, koju Bavarci igraju protiv Bayera iz Leverkusena.

Posted by: Armin Lojić
0 comments
31 Jul

Nekadašnji reprezentativac BiH Hasan Salihamidžić izabran je danas zvanično za novog sportskog direktora Bayerna.

Čestitke za nekadašnjeg bh. reprezentativca stižu sa svih strana, a među prvima se oglasio NBA košarkaš Mirza Teletović.

I Teletović i Salihamidžić su rođeni u Jablanici.

- Nas iz Jablanice ima malo, ali smo dobro raspoređeni. Bravo Hasane! - napisao je Teletović.

0 comments
22 Jul

Nogometaši Milana savladali su Bayern na International Champions Cupu u Shanghaiju rezultatom 4:0.

Rossoneri su već na poluvremenu vodili rezultatom 3:0.

Kessie je načeo Fruchtlovu mrežu u 14. minut, a potom je tinejdžer Cutrone postigao dva pogotka u 25. i 43. minuti. Konačnih 4:0 postavio je Calhanoglu u 85. minuti susreta-

Bayernu je ovo bio drugi poraz na International Champions Cupu, dok je Milan zabilježio prvu pobjedu.

(Izvor: Klix)