Posted by: Armin Lojić
0 comments
27 Jul

Zagrebački Dinamo pobijedio je norveški Odd s 2:1 u prvom meču trećeg pretkola Evropske lige.

Modri su u ovaj meč ušli kao veliki favoriti. Odlično su otvorili meč, imali nekoliko dobrih pokušaja ka protivničkom golu, ali su gosti u 20. minuti ohladili Maksimir. Odigrali su sjajnu kontru, koju je završio Mladenović za prednost od 0:1.

Posted by: Azra Dž.
0 comments
07 Jul

U toku je prijateljski meč između zagrebačkog Dinama i ukrajinske Vorskle, a golom bh. reprezentativca Armina Hodžića, Dinamo vodi sa 1:0.

Armin Hodžić, bh. napadač koji je već odavno nalazi na spiskovima Mehmeda Baždarevića, pružao je odlične partije tokom čitave sezone u Dinamu, pa se očekuje i njegov novi iskorak u karijeri.

(Izvor: Sop.ba)

0 comments
30 Jun

Armin Hodžić bi pomalo iznenađujuće karijeru mogao nastaviti u Seriji A.

Naime, bh. reprezentativac se našao na radaru slavnog Lazija koji je u potrazi sa rasnim golgeterom.

U rimskom klubu se nezadovoljni učinkom Filipa Đorđevića te traže pravu konkurenciju Ciri Immobileu, a kao jedno od rješenja se spominje Hodžić.

Hodžić je prošlu sezonu HNL-a završio sa 16 postignutih golova i Dinamo ga nema namjeru prodati za manje od pet miliona eura.

(Izvor: Sportske.ba)