Posted by: Armin Lojić
0 comments
13 Aug

Nogometaši Tottenhama slavili su u prvom kolu engleskog Premiershipa u gostima kod Newcastlea rezultatom 2:0.

Posted by: Mirela
0 comments
12 Aug

Španski viceprvak Barcelona je kompletirala dovođenje brazilskog veznjaka Paulinha za 40 miliona eura, piše Daily Mail.

Posted by: Azra Dž.
0 comments
26 Jul

Nogometaši Rome svladali su Tottenham s 3-2 (1-0) u prijateljskoj utakmici na sjevernoameričkoj turneji odigranoj u Harrisonu, New Jersey, na stadionu Red Bull, a tri su pogotka pala u završnih šest minuta dvoboja.

Roma je povela u 13. minuti, kad je Argentinac Diego Perotti realizirao jedanaesterac. Turski veznjak Cengiz Under povećao je prednost Rimljana na 2-0 u 70. minuti. Ali, uslijedio je veliki povratak Spursa.