Posted by: Mirela
0 comments
12 Aug

Bosanskohercegovački teniser Tomislav Brkić nije uspio osvojiti titulu na ITF Futures turniru u Cornaianu (Italija).

Brkića je u finalu pobijedio drugi nosilac Egipćanin Mohamed Safwat sa 6:4, 6:3, za 85 minuta igre.

Turnir u Cornaianu igrao se za nagradni fond od 25.000 dolara.

(Izvor: Fena)

Posted by: Ajla Abdic
0 comments
15 Jun

Bosanskohercegovački teniser Tomislav Brkić nije se uspio plasirati u četvrtfinale ITF Futures turnira u Istanbulu.

Brkića je u drugom kolu pobijedio osmi nosilac Španac Mario Vilella Martinez sa 6:1, 6:1.

Turnir u Istanbulu igra se za nagradni fond od 25.000 dolara.