Posted by: Ajla Abdic
0 comments
13 Aug

Lech je u srijedu u Kupu Poljske doživio težak poraz od Pogona kojem je prema tvrdnjama tamošnjih medija u najvišoj mjeri kumovao golman Jasmin Burić.

On je bio direktni krivac za dva i sukrivac za treći gol domaćina, zbig čega je izgubio mjesto na golu na jučerašnjoj utakmici.

0 comments
31 Jul

Lazio je pobjedom nad Bayerom iz Leverkusena napravio dobru uvertitu za meč protiv Juventusa u Super kupu Italije.

Nebesko-plavi nemaju ulogu favorita u duelu sa Starom damom, a Senad Lulić priželjkuje dobru igru i iznenađenje.

"Dobro radimo na treninzima. Ima stvari na kojima radimo jer pretpostavljamo da će se dešavati tokom utakmice s Juventusom. Moramo se dobro pripremiti nakon što smo dana pobijedili super jakog protivnika" ,rekao je bh. fudbaler.

Posted by: Mirela
0 comments
25 Jun

Njemačka i Čile su se plasirali u polufinale Kupa konfederacija iz grupe B.

Jučer su plasman u polufinale obezbjedili Portugal i Meksiko, a danas su im se pridružili Njemačka i Čile.

Njemačka je rezultatom 3:1 savladala Meksiko. Golove za Elf su postigli Demirbay u 48., te Werner u 66. i 81. minuti susreta, dok je za Kamerun pogodak postigao Aboubakar u 78. minuti.

Čile je remizirao sa Australijom odigravši 1:1.