Posted by: Mirela
0 comments
14 Aug

U nedjelju su u Dvorani Mojmilo u Sarajevu podijeljene i posljednje medalje za najbolje učesnike ovogodišnjeg Velikog finala 7. BH Telecom Sportskih igara mladih koje je u periodu od 10. 8. do 14. 8. održano u glavnom gradu Bosne i Hercegovine.

Posted by: Ajla Abdic
0 comments
11 Aug

Bosanskohercegovački teniser Aldin Šetkić nije se uspio plasirati u finale ATP Challenger turnira u Portorožu (Slovenija).

U polufinalu, 43.000 eura vrijednog turnira, Šetkić (192. ATP) je danas poražen od Italijana Mattea Berrettinija (162. ATP) sa 6:2, 6:4.

Plasmanom u polufinale Šetkić je osvojio 29 bodova i od ponedjeljka ća na novoj ATP listi biti rangiran ispod 180. mjesta, što će biti njegov najbolji plasman u karijeri.

0 comments
22 Jul

Damir Džumhur je savladao Michaela Linzera i plasirao se u finale kvalifikacija ATP turnira u Hamburgu.

0 comments
16 Jul

Najbolji hrvatski teniser, rodom iz Međugorja Marin Čilić danas vjerovatno igra svoj najbitniji meč karijere, finale Wimbledona, nezvaničnog prvenstva svijeta i to protiv legendarnog Rogera Federera.

Wimbledon, koji je sinonim za Federera i koji je ovaj turnir osvajao čak sedam puta imat će tako priliku osvojiti i jubilarni osmi u svojoj 35 godini života, čime bi postao prvi čovjek u historiji kome je to pošlo za rukom.