Nakon dobre odigrane sezone u timu Empolija, bh. internacionalac Rade Krunić dobio je nekoliko dobrih ponuda za nastavak karijere.

Prema tvrdnjama medija u Italiji, 23-godišnji fudbaler izabrao je klub u kojem će provesti narednu sezonu, a riječ je o timu Chieva.

Klub iz Verone u trci za reprezentativca BiH pobijedio je Cagliari, te turske Galatasaray i Trabzonspor, koji su željeli da dovedu ovog veznjaka u svoje redove.

0 comments
08 Apr
Juventus je u 31. kolu Serije A sa 2:0 pobijedio Chievo u Torinu, te se učvrstio na vrhu tabele.

Stara dama je povela lijepim pogotkom Higuaina još u 23. minuti, a iako su Torinezi u nastavku imali nekoliko sjajnih šansi preko strijelca vodećeg gola i Dybale, tek su u finišu uspjeli da ovjere trijumf kada je Higuain u 84. minuti ponovo dao gol za 2:0.