0 comments
24 Jan
Hrvatska je u polufinalu SP-a! Nakon velike drame pala je Španjolska, 30:29. Hrvatska je među četiri najbolje ekipe svijeta i ide u Pariz.Hrvatska je u dramatičnoj utakmici protiv Španjolske u Montpellieru izborila nastup u polufinalu Svjetskog prvenstva! Izabranici Željka Babića slavili su sa 30:29 i borit će se za medalju u Francuskoj. Ovo je 100.
0 comments
24 Jan
Domaćin Svjetskog prvenstva Francuska drugi je polufinalista!Francuzi se teškom mukom izborili plasman među četiri najbolje selekcije.Švedska je pred kraj prvog dijela preokrenula rezultat i na odmor otišla rezultatom 16:15. U drugom dijelu Švedska se držala do 51. minute, a onda se Francuska odvojila serijom 4:0 i to je bio ključni detalj meča. Na kraju je Francuska slavila s 33:30.Triokolore su do pobjede vodili Kentin Mahe sa devet i Nedim Remili sa šest golova. Kod Švedske Jim Gottfridsson pogađao je sedam puta.(Izvor: SCSport.ba)
0 comments
24 Jan
Rukometaši Norveške plasirali su se u polufinale Svjetskog prvenstva, koje se održava u Francuskoj, nakon što su u prvom četvrtfinalnom susretu svladali Mađarsku rezultatom 31:28.Pitanje pobjednika praktično je bilo riješeno već u prvom poluvremenu, kojeg su Norvežani dobili rezultatom 17:10.U nastavku norveški rukometaši rutinski su održavali stečenu prednost, a tek su u samom finišu susreta Mađari uspjeli ublažiti poraz i primaknuti se na tri gola zaostatka.Lie Espen Hansen sa 6 golova bio je prvi strijelac kod Norvežana, dok je Gabor Csaszar s 11 pogodaka iz 14 poku