0 comments
08 Jun

Jedan od najboljih košarkaša Bosne i Hercegovine i član hrvatskog prvaka Cedevite Džanan Musa danas će otputovati u italijanski Treviso, gdje će od petka do nedjelje pokazivati vještine u NBA kampu.

Musa je potpisao novi ugovor s Cedevitom za koju će igrati u narednoj sezoni, a potom ga u 2018. očekuje veliki korak u profesionalnoj karijeri - izlazak na draft sjevernoameričke NBA lige.

0 comments
29 May

Košarkaši Cedevite svladali su Cibonu 79-54 (16-16, 23-10, 13-14, 27-14) u četvrtoj utakmici finalne serije hrvatskog prvenstva, te će se o prvaku odlučivati u petoj utakmici 1. lipnja u Košarkaškom centru Dražen Petrović.

Cibona je u nedjelju mogla po 19. put postati prvakom Hrvatske, a prvi put nakon 2013. godine, međutim ‘Vukovi’ su uspjeli držati korak s Cedevitom samo u prvoj četvrtini.

0 comments
11 May

Košarkaši Cedevite su večerašnjom pobjedom protiv Splita ubjedljivim rezultatom 82:52 izborili plasman u finale hrvatske A1 lige.

Nakon što je Cedevita u prvom susretu slavila sa 97:78, zagrebački tim je pred svojom publikom bio još ubjedljiviji te je slavio sa čak 30 poena razlike i tako se sa ukupnih 2:0 plasirao u finale.