Posted by: Mirela
0 comments
13 Aug

Nogometaši Celte iz Viga pobijedili su u prijateljskoj utakmici ekipu Rome rezultatom 4:1.

Sva četiri gol španska ekipa je postigla u prvom poluvremenu.

Prvo je Aspsas u 16. minuti doveo domaće u vodstvo golom iz penala, a onda je Sisto u rasponu od pet minuta postigao dva pogotka.

0 comments
11 Aug

Majstorski je Dijamant ušao u sredinu i sa nekih 15-ak metara matirao nemoćnog golmana Seville za smanjenje vodstva tima iz Andaluzije.

Edin Džeko je u nadoknadi vremena donio tračak nade svojoj ekipi da mogu stići do izjednačenja, ali nisu uspjeli u namjeri da postignu još jedan pogodak.

Pogodak našeg reprezentativca pogledajte u videoprilogu.

Edin Džeko postigao je sjajan pogodak protiv Seville.
Posted by: Armin Lojić