Društvene mreže mnogo su puta bile platforma na kojoj su se potpuni stranci upoznali, zaljubili…

Jedna je djevojka trebala ići na vjenčanje svoje sestre te je iz šale jednog nepoznatog muškarca na Twitteru upitala bi li joj bio muž, barem za taj vikend.

“Jesi li muškarac? Mogu li te posuditi idući vikend za jedno vjenčanje? Još ako bi mogao dovesti i neku bebu da mogu glumiti da je moja, bili bi to dodatni bodovi.”

0 comments
17 Jan
Bh. reprezentativac Edin Džeko postao je predmet ismijavanja na drušvenim mrežama nakon što je protiv Udinesea promašio penal. Roma je proteklog vikenda sa 1:0 slavila u Udinama, a taj rezultat mogao je biti ubjedljiviji da je Džeko iskoristio nekoliko sjajnih prilika.Najbolju je imao u prvom poluvremenu kada je odlučio izvesti penal, ali je loptu napucao daleko preko gola.