Posted by: Armin Lojić
0 comments
17 Jul

Najbolji hrvatski teniser Marin Čilić zbog problema s velikim žuljem na lijevom stopalu, kojega je zadobio u polufinalnoj pobjedi protiv Amerikanca Sama Querreya, nije mogao u finalu Wimbledona pružiti svoju najbolju igru te je uvjerljivo izgubio od Švicarca Rogera Federera sa 3-6, 1-6, 4-6.

Posted by: Ajla Abdic
0 comments
16 Jul

Švicarac Roger Federer novi je šampion Wimbledona.

Legenda bijelog sporta danas je u velikom finalu savladao Marina Čilića sa 3:0, po setovima 6:3, 6:1 i 6:4. Oba tenisera su dobro ušla u meč.

Posted by: Mirela
0 comments
16 Jul

Najbolji hrvatski teniser, rodom iz Međugorja Marin Čilić danas vjerovatno igra svoj najbitniji meč karijere, finale Wimbledona, nezvaničnog prvenstva svijeta i to protiv legendarnog Rogera Federera.

Wimbledon, koji je sinonim za Federera i koji je ovaj turnir osvajao čak sedam puta imat će tako priliku osvojiti i jubilarni osmi u svojoj 35 godini života, čime bi postao prvi čovjek u historiji kome je to pošlo za rukom.