Posted by: Mirela
0 comments
17 Jul

U Novom Pazaru je proteklog vikenda održano 76. Balkansko prvenstvo na kojem je nastupilo 16 reprezentacija.

Takmičenje je održano na specijaliziranom atletskom stadionu, koji je nedavno izgrađen. Reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je sedam medalja, četiri zlata, dva srebra i dvije bronze.

0 comments
12 Jun

U subotu, 10.6., održano je takmičenje u Kozarskoj Dubici u organiziciji Karate Kluba Knespolje gdje je učešće uzeo i naš klub sa 12 takmičara koji su nastupili u 19 kategorija.

Rezultati naših takmičara su više nego zadovoljavajući tako da su naši takmičari osvojili ukupno 13 medalja u pojedinačnim kategorijama.

U ekipnim kategorijama smo osvojili takođe 1. mjesto Juniorke i 1.mjesto djevojčice 2007-2008. godište.

0 comments
05 Jun

Jučer je, 04.06.2017., u Beogradu održan Internacionalni karate turnir "Roda Cup 2017".

U sklopu sa KS-USK, nastupio je i KBV Budo sa 7 takmičara i osvojio 5 medalja u pojedinačnim kategorijama, a ekipno kadeti su osvojili 2.mjesto.