Posted by: Ajla Abdic
0 comments
16 Jul

Švicarac Roger Federer novi je šampion Wimbledona.

Legenda bijelog sporta danas je u velikom finalu savladao Marina Čilića sa 3:0, po setovima 6:3, 6:1 i 6:4. Oba tenisera su dobro ušla u meč.

Posted by: Azra Dž.
0 comments
12 Jul

Aleksa Perović prvi je pobjednik u Zvezdama Granda iz Srbije poslije nekoliko godina! Njega je odabrao stručni žiri koji su činili eminentni pjevači iz cijelog regiona, što pobjedu čini još ubedljivijom! Nakon što je sabrao utiske, šarmantni Kraljevčanin za kaže da nije očekivao pobjedu, iako joj se potajno nadao.

Posted by: Mirela
0 comments
08 Jul

Lilian Calmejane pobjednik je osme etape 104. biciklističke utrke Tour de France.

Po 187 kilometara dugoj dionici Francuz je u cilj ušao s više od pola minute prednosti nad Holanđaninom Robertom Gesinkom.

U ukupnom poretku vodeću poziciju je zadržao Britanac Chris Froome sa 12 sekundi prednosti nad sunarodnikom Geraintom Thomasom i 14 sekudni nad Italijanom Fabijom Aruijem.

U nedjelju je na programu kraljevska etapa dužine 181 km od Nantua do Chamberyjem u Savojskim alpama.