0 comments
25 Jan

U toku je prvo poluvrijeme utakmice Juventus protiv Milana četvrtfinala Kupa Italije, a Juventus već vodi sa 2:0.

Drugi pogodak postigao je bh. reprezentativac Miralem Pjanić u 21. minuti.

Pogledajte taj sjajan pogodak:

0 comments
20 Jan
U prvim utakmicama četvrtfinala španskog Kupa kralja pobjede su zabilježili Barcelona i Atletico Madrid.Barcelona je u najjačem sastavu gostovala u Sociedadu kod Reala i zabilježila je minimalnu pobjedu.Gol odluke postigao je Neymar. Brazilac je pogodio sa bijele tačke u 21. minuti susreta i tako donio prednost Kataloncima pred uzvrat na Nou Campu.Atletico Madrid je također nastupao u najjačem sastavu, a na "Vicente Calderonu" s lakoćom je pao Eibar.Jorgandžije su povele u 28. minuti preko Griezmanna, na 2:0 povećao je Correa, a konačnih 3:0 postavio je Gameiro golom u 68.