Nogomet, Osasuna, reprezentacija Bosne i Hercegovine, golovi.... Sve je to trenutno u drugom planu kod bh. reprezentativca i člana španske Osasune Kenana Kodre, kojeg je teško pogodila nedavna avionska nesreća u Mostaru u kojoj je život izgubilo petero ljudi, od čega troje djece.

- Ne daj Bože nikome. Tragedija. Žao mi je svih stradalih, a njihovim porodicama želim da izdrže u ovim preteškim trenucima – počeo je razgovor za „Dnevni avaz“ Kodro.

0 comments
14 May

Pobjedom u pretposljednjem kolu nad Granadom rezultatom 2:1 Osasuna je nakon dugo vremena s posljednje uznapredovala na pretposljednju poziciju na tabeli Primere.

Klub koji ponovo napušta Primeru imao je veliku podršku na posljednjoj domaćoj utakmici u sezoni. Pobjedonosni gol bio je djelo bh. reprezentativca Kenana Kodre.

0 comments
26 Apr

Magija Messija vratila je neizvjesnost u špansku Primeru. Real Madrid i Barcelona su poravnati na vrhu tabele, ali Kraljevi imaju jednu utakmicu manje u odnosu na ljutog rivala iz Katalonije.

Barcelona će večeras na stadionu Camp Nou dočekati Osasunu za koju igra reprezentativac Bosne i Hercegovine Kenan Kodro. Kenanov otac i jedan od najboljih fudbalera Bosne i Hercegovine Meho Kodro potpisao je za Barcelonu prije više od 20 godina.