Bh. reprezentativac Riad Bajić našao se na meti mnogih evropskih klubova nakon sjajne prošle sezone u dresu turskog Konyaspora.

Bajić se ovog ljeta povezivao s mnogim klubovima, a najviše se spekulilsalo da će svoju karijeru nastaviti u Njemačkoj. Međutim, prema pisanju turskih medija bh. reprezentativac se nalazi na korak od italijanske Serije A, odnosno potpisa za Udinese.

09 Jun

Kako tvrde engleski mediji, Riad Bajić nalazi se na meti engleskog Sunderlanda koji je ove sezone ispao iz Premier lige i sljedeću sezonu će igrati u Championshipu, drugom razredu engleskog fudbala.

0 comments
04 Jun

Napadač Konyaspora je ove szeone postigao ukupno 20 pogodaka - 17 u turskoj Super ligi na 32 utakmice i tri u Kupu iz deset nastupa, dok se u šest nastupa u Evropskoj ligi nije upisao u strijelce.

0 comments
27 Apr
Goste je u vodstvo u 17. minuti doveo mladi reprezentativac BiH Amir Hadžiahmetović, a njegov stariji kolega Riad Bajić udvostručio je prednost u posljednjoj minuti prvog poluvremena.