Posted by: Armin Lojić
0 comments
13 Aug

Nastavilo se bizarno "prokletstvo" Aarona Ramseya. Kao što je poznato - kada god vezni igrač Arsenala postigne pogodak, u roku od nekoliko dana neka poznata ličnost umre.

0 comments
22 Jul

Liverpool je rezultatom 2:1 savladao Leicester i osvojio turnit Premier League Asian Trophy.

0 comments
13 Apr

Trener Atletica iz Madrida Diego Simeone nakon večerašnje pobjede njegove ekipe protiv Leicestera upozorio je da će biti vrlo teško u revanšu za njegovu ekipu.

Atletico je uspio savladati Leicester na domaćem terenun u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka sa minimalnih 1:0. Jedini pogodak postigao je u 28. minuti Antoine Griezmann iz jedanaesterca.