Home

DOMINACIJA CAZINJANA: Na Kantonalnom prvenstvu Krajina-Shotokan-Cazin osvojio 19 medalja

08 May

Novi uspjesi, Karate Kluba Krajina-Shotokan-Cazin iz Cazina.

U subotu 06.05.2017. godine održan je Prvenstvo Kantona u karateu za sve uzraste U Bosanskoj Krupi, gdje je prijavljeno i 25 takmičara karate kluba Krajina-Shotokan-Cazin, koji su osvojili:

- 6 Zlatnih medalja u pojedinačnim kategorijama i 1 zlatnu ekipno
- 4 Srebrne medalje u pojedinačnim kategorijama i 1 srebrnu ekipno
- 7 Bronzanih medalja u pojedinačnim kategorijama

Nakon dosta mečeva pobjeda i poraza, naši takmičari su uspjeli za naš Grad Cazin osvojiti 19 medalja, što nije bio nimalo lak zadatak.

Ovim rezultatom je KK Krajina-Shotokan-Cazin zauzeo 6 mjesto u nizu od 17 prijavljenih klubova i 464 prijavljena takmičara.

Čestitamo našim mladim takmičarima koji su se hrabro, snažno i časno borili da dođu do medalja, i svim ostalim predstavnicima koji su imali manje sportske sreće.

Zahvaljujemo se roditeljima, trenerima i upravi kluba na podršci ovom klubu i ovoj mladosti, kao i portalu cazin.net koji nas prati i uvijek rado izvještava o našim uspjesima.