Home

Estonija u našoj grupi lagano protiv Gibraltara: Švedska zabila osam golova

07 Oct

U terminu od 18:00 odigrane su još tri utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji.

U našoj grupi, sljedeći protivnik reprezentacije Bosne i Hercegovine ekipa Estonije slavila je u gostima protiv Gibraltara rezultatom 6:0.

Gosti su u vodstvo stigli u 10. minuti kada je Luts pogodio za 1:0, da bi do poluvremena preko Kaita i Zenjova Estonci postigli još dva pogotka i stigli do prednosti od 3:0.

U drugom poluvremenu Estonci su postigli još tri pogotka, a strijelci su bili Tamm koji je postigao dva pogotka i Mosnikov.

Švedska je na svom terenu na pogon Berga slavila protiv Luksemburga rezultatom 8:0. Napadač Al-Aina postigao je četiri pogotka, dva je dodao Granqvist, dok su po još jedan dodali Lustin i Toivonen.

Farski Otoci i Latvija odigrali su meč bez golova.

(Izvor: Klix.ba)