IZVRSNI REZULTATI: Karate klub Krajina- Shotokan- Cazin nastupio na dva takmičenja proteklog vikenda

Home

IZVRSNI REZULTATI: Karate klub Krajina- Shotokan- Cazin nastupio na dva takmičenja proteklog vikenda

U subotu 02.12.2017. godine održan je Krate KUP USK-a u Sanskom Mostu sve uzraste, gdje je prijavljeno i 12  takmičara iz sekcije Cazin karate kluba Krajina-Shotokan-Cazin,pod rukovodstvom trenera Mehagić Alija, Sedić Damir i Tahirović Badema,  koji su osvojili za naš Grad Cazin slijedeće medalje:

Kličić Amil 1. mjesto i Zlatna medalja u borbama
Kličić Amil 2. mjesto i Srebrna medalja u katama
Čaušević Amila 3. mjesto i Bronzana medalja u katama
Djevojčice ekipno Burzić Sumeja, Rizvić Lejla i Alidžanović Dževdana 3. mjesto i Bronzana medalja u katama

Na ovom takmičenju je učestvovalo 25 klubova iz USK-a i regije, sa 380 prijavljenih takmičara. Čestitamo našim mladim takmičarima koji su se hrabro, snažno i časno borili da dođu do medalja, i svim ostalim predstavnicima koji su imali manje sportske sreće. Zahvaljujemo se roditeljima koji su ovaj turnir podržali finansijski a i sobstvenim angažmanom u prevozu. 

Odmah u Nedjelju 03.12.2017. održan je Internacionalni turnir Castra Open 2017 u Banja Luci sve uzraste, gdje je učestvovalo 803 takmičara, 53 kluba iz 5 država, prijavljeno i 14  takmičara iz sekcije Cazin karate kluba Krajina-Shotokan-Cazin, koji su osvojili za naš Grad Cazin slijedeće medalje:

Burzić Sumeja 26 takmičarki u kategoriji, prošla tri kola - 3. mjesto i Bronzana medalja u katama
Sedić Adnan 10 takmičara u kategoriji - 3. mjesto i Bronzana medalja u borbama 
Delalić Nedim 6 takmičara u kategoriji - 3. mjesto i Bronzana medalja u borbama 
Rizvić Amar 8 takmičara u kategoriji - 3. mjesto i Bronzana medalja u borbama
Kličić Amil 8 takmičara u kategoriji - 3. mjesto i Bronzana medalja u borbama  
Rizvić Lejla 34 takmičarke u kategoriji, prošla dva kola - bez medalje ovaj put
Ždralić Aldin 36 takmičara u kategoriji, prošao dva kola - bez mendalje ovaj put

Čestitamo još jednom našim mladim takmičarima koji su se hrabro, snažno i časno borili na ovom veoma jakom i prestižnom internacionalnom turniru kao i ostalim predstavnicima koji su ovaj put imali manje sportske sreće.
 
Zahvaljujemo se roditeljima, trenerima i upravi kluba na čelu sa gospodinom Hasanom Salkićem na podršci ovom klubu i ovoj mladosti koji su za ovo takmičenje obezbijedili prevoz na navedeno takmičenje.
Također zahvala i Cazin.net portalu koji nas uvijek prati i redovno izvještava o našim uspjesima.

Cazin.NET

krajina

krajina

krajina

krajina

krajina

krajina

Objavito: Wed, 12/06/2017 - 11:19

Facebook komentari

Povezane vijesti

Back to top