KBV "Budo" Cazin - s Kantonalnog prvenstva donijeli čak 28 medalja

Home

KBV "Budo" Cazin - s Kantonalnog prvenstva donijeli čak 28 medalja

U subotu,06.maja 2017.godine,naš klub je nastupio na Kantonalnom prvenstvu za djecu,kadete,juniore i seniore u Bosanskoj Krupi. Na prvenstvu je nastupilo 17 klubova,učešće je uzeo i KBV Budo sa 19 takmičara i napravili jako dobar rezultat, donijeli smo 28 medalja u Cazin u različitim kategorijama,pojedinačno i ekipno! Osvojili smo 6 zlatnih medalja,13 srebrenih i 9 bronzanih medalja!

U pojedinačnim nastupima medalje su osvojili:

• Sara Vilić - 2.mjesto kate;
• Elvedin Vilić - 1.mjesto borbe i 3.mjesto kate;
• Ena Kapić - 1.mjesto borbe i 2.mjesto kate;
• Meris Vilić - 2.mjesto borbe;
• Ilhan Muranović 2.mjesto borbe;
• Belmin Hadzalić - 3.mjesto borbe;
• Amina Abdić - 1.mjesto borbe;
• Elmina Đogić - 3.mjesto kate.

U ekipnim nastupima smo osvojili sljedeće:

• Kate ekipno juniori 1.mjesto:
1.Bajramović Amar
2.Bajramović Amel
3.Hadzalić Ibro

• Kate ekipno kadetkinje 3.mjesto:
1.Muranović Ilma
2.Ramić Ajla
3.Sabić Arijana

• Kate ekipno dječaci 12-13 god 3.mjesto:
1.Muranović Ilhan
2.Vilić Meris
3.Vilić Elvedin

• Kate ekipno djevojčice 10-11 god. 2.mjesto:
1.Vilić Sara
2.Kapić Ena
3.Abdić Amina

• Borbe ekipno Juniori 2.mjesto:
1.Bajramović Amar
2.Hadzalić Ibro
3.Hadzalić Belmin

• Borbe ekipno djevojčice 10-11 god. 2.mjesto:
1.Kapić Ena
2.Abdić Amina
3.Đogić Elmina

Sa ovim rezultatom naš klub se našao na 6. mjestu od 17 klubova na Kantonalnom prvenstvu, ali naš cilj je ući u top 3 kluba iduće godine. Zahvaljujemo se roditeljima koji su pratili djecu i koji su bili podrška kako djeci, tako i treneru. Naš najuspješniji član na jučerašnjem takmičenju je bila Kapić Ena sa osvojene 4 medalje. Također, pohvale idu i za Elvedina Vilića za odlične borbe u pojedinačnoj kategoriji i osvojeno zlato.

KBV Budo Cazin

Objavito: Pon, 05/08/2017 - 19:42

Facebook komentari

Povezane vijesti

Back to top