Home

KK Krajina-Shotokan-Cazin donio nove značajne medalje iz Velike Kladuše

25 Sep

U nedjelju, 24.septembra, 2017. godine, održano je Prvenstvo regije u karateu za sve uzraste u Velikoj Kladuši,  gdje je prijavljeno i 20 takmičara karate kluba Krajina-Shotokan-Cazin.

• Beganović Din - 3. mjesto i bronzana medalja u borbama;
  • Rizvić Amar - 3. mjesto i bronzana medalja u borbama.

djevojčice

Ekipno djevojčice Rizvić Lejla, Burzić Sumeja i Alidžanović Dževdana izgubile su u finalu u katama tako da su osvojile 2. mjesto i srebrenu medalju .

Nakon dosta mečeva pobjeda i poraza, naši takmičari su uspjeli za naš Grad Cazin osvojiti dosta medalja, što nije bio nimalo lahk zadatak.

Ovim rezultatom je KK Krajina-Shotokan-Cazin zauzeo je 9. mjesto u nizu od 26 prijavljenih klubova i 530 prijavljenih takmičara.

dječaci

Čestitamo našim mladim takmičarima koji su se hrabro, snažno i časno borili da dođu do medalja, i svim ostalim predstavnicima koji su imali manje sportske sreće.