Home

Manchester United produžio agoniju Crystal Palacea, Begović konačno sačuvao svoju mrežu (VIDEO)

30 Sep

Crystal Palace još uvijek nije postigao pogodak u engleskom Premiershipu. U 7. kolu gostovao je na Old Traffordu i upisao i sedmi poraz ove sezone.

Manchester United je opravdao ulogu favorita i slavio rezultatom 4:0. Mata je u 3. minuti načeo Hennesseyevu mrežu, a potom je Fellaini postigao dva pogotka u 35. i 49. minuti za 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Lukaku u 85. minuti meča. Palace sada ima nevjerovatnu gol-razliku 0:17.

Asmir Begović je konačno sačuvao svoju mrežu. Nakon šest mečeva u Premiershipu u kojem je primao pogotke, danas je kod kuće remizirao sa Leicesterom (0:0). Begović je bio gotovo besposlen, te su gosti uputili samo jedan šut u okvir njegovog gola.

West Ham je pogotkom Sakhoa iz 90. minute slavio nad Swanseajem rezultatom 1:0, Crouch je donio pobjedu Stokeu nad Southamptonom (2:1), dok su WBA i Watford podijelili bodove odigravši 2:2.

(Izvor: Klix)