Home

Navijači Arsenala ogorčeni na Wengera: “Zašto si mu to uradio?”

20 Aug

Navijači Arsenala ogorčeni su nakon poraza njihove ekipe od Stokea u drugom kolu Premier lige rezultatom 1:0.

Posebno se to odnosi na činjenicu da su Topnici tokom svih 90 minuta kontrolisali igru, međutim Jese je postigao jedini pogodak na meču i tako svojoj ekipi donio tri boda.

Ono što navijači londonske ekipe zamjeraju treneru Arsenu Wengeru jeste činjenica da je Sead Kolašinac opet igrao na poziciji lijevog štopera u formaciji 3-4-3, dok je na lijevoj strani u veznom redu bio Hector Bellerin koji se nikako nije snašao na toj poziciji.

Povrh svega, Francuz je u drugom poluvremenu odlučio izvesti Kolašinca i u igru ubaciti Girouda, a na lijevoj strani ostao je Bellerin koji je tokom čitave utakmice bio jedan od najlošijih igrača Arsenala.

Zbog takvih promjena, Wenger se odmah našao na udaru navijača koji su preplavili društvene mreže komentarima da Arsenal ima jako slabi odbranu, te da Kolašinac treba igrati puno ofanzivnije

(Izvor: Sport1.ba)