Home

Novi kiks Reala kod kuće, Betis odnio bodove iz Madrida (VIDEO)

21 Sep

Real Madrid je još jednom kiksao kod kuće. Bodove sa stadiona "Santiago Bernabeu" je odnio Betis.

Real je večeras u 5. kolu španske La Lige dočekao Betis, a susret je završen pobjedom gostiju rezultatom 1:0.

Kraljevi su dominirali tokom čitavog susreta, no gostujući golman Adan, koji je ponikao u Realu, je bio nesavladiv. Igrači Reala su ka njegovom golu uputili čak 25 udaraca, od toga sedam u okvir gola, ali se njegova mreža nije tresla.

Sve promašaje Reala gosti su kaznili u 90+4. minuti nakon kontranapada kada je Sanabria postigao pogodak glavom za tri boda gostiju iz Seville.

R0--------x---------1B by watch-it-now

Real Madrid je prije ovog kola po bod poklonio i Valenciji (2:2) i Levanteu (1:1).

U preostale dvije utakmice večerašnjeg programa domaćini su slavili s minimalnih 1:0. Deportivo je pogotkom Luisinha iz 45+1. minute savladao Alaves, dok je tri boda Sevilli protiv Las Palmasa donio Navas u 83. minuti.

(Izvor: Klix.ba)