15 Apr

(VIDEO) Messi digao stadion na noge, vjerujte ovo se rijetko viđa

Barcelona u ovim trenucima na svom Nou Campu igra utakmicu 32. kola španjolske Primere protiv Real Sociedada koji je kroz historiju znao biti veoma neugodan protivnik za Katalonce.

Da bi to moglo biti i ovog puta slučaj govori i trenutni rezultat jer na semaforu na Nou Campu stoji 3:2. Leo Messi je u 17. minuti otključao vrata gostiju fenomenalnim pogotkom s dvadesetak metara kada je pogodio donji lijevi kut i podigao tribine na noge.

Dvadeset minuta kasnije, Messi je postigao i drugi gol, nakon što je Suarez šutirao iskosa, a lopta se nakon odbrane gostujućeg golmana odbila do Argentinca koji ju je sretno pospremio u praznu mrežu. Izgledalo je kako bi susret ubrzo mogao biti gotov, ali onda je Umititi u 42. minuti pospremio loptu u vlastitu mrežu i smanjio zaostatak Sociedada.

Da nije zadužen samo za golove, Leo Messi je dokazao i u 44. minuti kada je asistirao Pacu Alcaceru za novi pogodak Katalonaca, ali samo minutu kasnije Xavi Prieto zabija za 3:2, a to je bio rezultat i s kojim se otišlo na poluvrijeme.

(Izvor: Avaz.ba)