Home

Više od 50 medalja za KBV Budo Cazin na takmičenju u Velikoj Kladuši

25 Sep

Jučer je održano takmičenje "Prvenstvo Regije za djecu-kadete-juniore i seniore u Velikoj Kladuši u organizaciji K.K Regeneracija gdje je učešće uzelo 28 klubova i 485 takmičara koji su radili u 560 kategorija.

Učešće na ovom turniru je uzeo i nas klub sa 22 takmičara i gdje su se takmičili u Katama-Borbama i Katama ekipno i Borbama ekipno i gdje smo ostvarili odličan rezultat i osvojili ukupno 20 medalja u pojedinačnim nastupima i 9 medalja u ekipnim nastupima. Ukupni poredak osvojenih medalja u pojedinačnim kategorijama je sljedeći: 4 Zlatne-5 srebrenih i 11 bronzanih dok je ekipnim nastupima 3 Srebrene 6 bronzanih medalja.

55

Osvajaci Zlatnih medalja su:

Vilic Sara 1.mjesto kate djevojcice 2009 god.

Hadzalic Belmin

Naš najuspješniji takmičar danas je bila Sara Vilić sa osvojene 2 zlatne medalje iz kata i iz borbi. Nas klub je na ovom turniru zauzeo 5 mjesto u ukupnom poretku sto je veliki rezultat ali nas cilj je da budemo najbolji i idemo polako prema tom cilju.

Takmičenje je proteklo u odličnoj armosferi i relativno dobrom suđenju  i sto je najbitnije bez povreda. Čestitamo K.K Regeneracija na odličnoj organizaciji i dobrim domaćinima i čast nam je bila biti dio današnje atmosfere.

Ovaj vikend je stvarno bio ispunjen takmičenjima i na ova dva turnira su naši članovi osvojili vec 50 medalja sto je veliki uspjeh kako za naš klub tako i za nas grad Cazin. Takođe se zahvaljujemo roditeljima naše djece jer su oni najveći sponzori kluba na suradnji i podršci koju daju svojoj djeci a i meni kao treneru. Sportski pozdrav.

(Izvor: KVB Budo Cazin)