Hana Piralić iz Bihaća prvakinja BiH (FOTO)

Hana Piralić
Članica Judo kluba “Una” iz Bihaća Hana Piralić, u konkurenciji mladih seniorki do 78 kg, osvojila je titulu prvakinje BiH.

Dobitnica je i priznanja za najuspješniju takmičarku šampionata u Istočnom Sarajevu, dok je u ukupnom poretku ženska ekipa bihaćkog klubva osvojila drugo mjesto.

U kategoriji do 70 kg  srebro je uzela Džana Kovačević, a Hana Midžić je uzela treće mjesto u kategoriji do 48 kg.

Srebrene medalje u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji osvojili su Hana Midžić i Tarik Bećirspahić, dok su bronzana medalje osvojili Muhamed Mehmedović i Nataša Beronja.

Među osvajačima medalja u takmičenju dječaka i djevojčica bili su Sabina Raković i Bilgihan Yavuz iz Judo kluba “Una”, te Džan Durak iz Judo kluba “Sakura”.