Nevjerovatna scena na utakmici bh. klubova: Sudija morao svirati kraj u 73. minuti

asd
Nova sezona u Drugoj ligi Sjever je počela danas.

Danas je počela nova sezona u Drugoj ligi Sjever, a upravo na susretu između Gradine i Lokomotive u Srebreniku, desila se nevjerovatna scena.

Lokomotiva je nakon prvog poluvremena imala zaostatak od pet golova, a u nastavku meča primili su još jedan pogodak. No, tada su počeli problemi za pomenuti klub.

Prvo se povrijedio jedan fudbaler, a za njim i još četvorica, pa je zbog toga glavni sudija morao prekinuti utakmicu u 73. minuti pri rezultatu 6:0.

Vrijedi spomenuti da je ekipa Lokomotive u Srebrenik došla sa samo jedanaest fudbalera, a kako zamjena nije bilo nakon povreda, utakmica se nije mogla nastaviti, što je rezultiralo prekidom susreta od strane glavnog sudije.