Poznati italijanski sudac obrazložio: Je li Džeko odglumio za Oskara ili je stvarno bio penal?

.
Situacija od jučer Inter je jučer u 35. kolu italijanske Serije A s 1:2 slavio na gostovanju kod Udinesea.

Ivan Perišić je u 12. minuti doveo goste u vodstvo, koje je u 39. duplirao Lautaro Martinez nakon drame.

Edin Džeko je pao u šesnaestercu nakon duela s Pablom Marijom, sudac Daniele Chiffi bio je nepokolebljiv i nije svirao ništa u prvi mah, ali je nakon toga poslušao kolege iz VAR sobe, ponovo pogledao situaciju i dosudio penal za Inter.

Naravno, navijačima Udinesea i Milana to nije baš najbolje "sjelo", poručili su neki Interu i da je dužan večeru sudijama, ali sada se oglasio poznati italijanski bivši sudija Luca Marelli i donio svoj sud.

"Defanzivac Udinesea nije ni dotaknuo loptu. Džeko ga je preduhitrio, a onda ga je ovaj udario po nozi. Tu je kazna poprilično jasna, a to je penal", rekao je Marelli za DAZN.

Lautaro je nakon toga iz drugog pokušaja pogodio mrežu, Pussetto je smanjio u 72. minuti i donio neizvijesnost u utakmicu, no rezultat se više nije mijenjao i Inter je ostvario vrijedu pobjedu.