Ronaldo i Casemiro u mukama pratili ubjedljiv poraz Manchester Uniteda na Etihadu

.
Manchester United je nedavno demoliran na Etihadu u derbiju protiv Manchester Cityja, a bivši Realovi igrači Cristiano Ronaldo i Casemiro nisu mogli pomoći ekipi jer su bili na klupi.

S vremena na vrijeme kamere su se pomicale kako bi uhvatile njihove reakcije.

Posebno je upečatljiva bila reakcija kada je City brzo došao do vodstva do 3:0, kada je dvojac znao da više nema povratka.

United je na kraju izgubio rezultatom 6:3, a Casemiro je u drugom poluvremenu odigrao malo više od 30 minuta. Ronaldo je ostao na klupi čitavu utakmicu.

Ronaldo je ove sezone upisao osam nastupa za United u kojima je postigao samo jedan pogodak. Casemiro ima šest nastupa.

Inače, Manchester United igra sezonu ispod očekivanja i trenutno se nalazi na šestom mjestu Premiershipa.

Priliku za popravni imat će u nedjelju kada igraju gostujuću utakmicu protiv Evertona