Sigurna pobjeda Krajine u Cazinu nad Kiseljakom

U 16. kolu Druge lige F BiH grupa zapad FK Krajina je zabilježio novu pobjedu s rezultatom 3:1 protiv ekipe iz samog vrha tabele, NK Kiseljak.

I na ovoj utakmici u domaćoj ekipi raspoložen je bio Čataković Benjamin koji je golovima u 19. i 49. minutu donio svojoj ekipi veliku prednost. Na 3:0 u 62. minutu povisio je Jakupović Fahrudin.

Utješni pogodak za konačnih 3:1 za goste u 88. minutu postigao je Bošnjak Stefan.

Krajina ima jednu zaostalu utakmicu protiv ekipe "Brekovica" koja se nije odigrala u proteklu subotu zbog natopljenog terena koji nije bio u granicama regularnosti. Utakmica će se odigrati u srijedu 11.04.2018. godine.

Naredno koliko već za vikend Krajini donosi krajiški susret protiv Bratstva u Bosanskoj Krupi.