Posted by: Azra Dž.
0 comments
19 Aug

Po onome što se može čuti na snimci koja je osvanula na internetu, minutu šutnje nisu ispoštovali ni navijači Sarajeva, a ni FK Željezničar.

Uoči velikog gradskog derbija između Sarajeva i Željezničara, koji je od 20 sati počeo na stadionu Asim Ferhatović Hase, prisutni su pozvani da minutom šutnje odaju počast stradalim u terorističkom napadu koji se dogodio u Barceloni.

Nažalost, navijači to nisu ispoštovali.

0 comments
19 Aug

Od 20 sati u okviru petog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine igra se 112. vječiti derbi između Sarajeva i Željezničara, a prema Koševu danas kreću navijači sa obje strane.

Manijaci su tradicionalno, u korteu, uz jaku policijsku pratnju krenuli prema stadionu Asim Ferhatović Hase gdje će u velikom broju podržati izabranike Admira Adžema.

Pogledajte djelić atmosfere.

Posted by: Mirela
0 comments
14 Aug

Vječiti derbi između Sarajeva i Željezničara u okviru 5. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine bit će odigran subotu od 20 sati na stadionu "Asim Frehatović Hase".

0 comments
14 Aug

Stručni štab Mladosti iz Doboja kod Kaknja od danas je jači za nekadašnjeg golmana nogometne reprezentacije BiH Kenana Hasagića koji će biti zadužen za rad sa golmanima.

Hasagićev je to povratak u rodni grad nakon gotovo dvije decenije. Podsjetimo, nekadašnji golman je karijeru započeo u Rudaru iz Kaknja.

Hasagić je kasnije branio i za turski Altay, Gaziantepspor, Buyuksehir i Istanbul.