0 comments
19 May

Suspendirani Miralem Pjanić u finalu Kupa Italije sinoć nije igrao u Rimu. Zbog žutih kartona je propustio priliku da osvoji prvi trofej ove sezone, u meču koji je Juventus dobio Lazio sa 2:0.

Ipak, Pjanić je bio uz svoje suigrače u Rimu i s tribina stadiona Olimpico bodrio Gonzala Higuaina i svog najboljeg prijatelja Paola Dybalu.

0 comments
18 May
Senad Lulić, fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine nakon sinoćnjeg poraza u finalu Kupa Italije od Juventusa, rezultatom 0:2, kazao je da su on i saigrači iz Lazija razočarani, ali da su teren napustili uzdignute glave.

Iako se finalna utakmica igrala na rimskom stadionu Olimpicu “stara dama“ je prezentovala moć i golovima Danija Alv

0 comments
17 May

Fudbaleri Juventusa večeras su u finalu Kupa Italije na Olimpicu savladali Lazio sa 2:0 i tako su osvojili svoj prvi ovosezonski trofej.

Stara dama je od prve minute krenula veoma ofanzivno, te je imala nekoliko dobrih prilika, ali Lazio se uspio nekako odbraniti. Međutim, u 12. minuti kapitulirala je odbrana rimske ekipe jer je nakon asistencije Alexa Sandra mrežu Lazija zatresao Dani Alves.