ZVEZDE GRANDA: U superfinale idu Bosanci Semir Jahić i Haris Berković

Završen je i drugi eliminacijski krug velikog regionalnog takmičenja "Zvezda Granda". Ispali su Biljana Marković, Biljana Sulimanović, ali, nažalost, i Sead Hodžić iz Sarajeva i Harun Mehmedagić iz Breze.

"Borbu" nastavljaju: Alen Hasanović, Filip Božinovski kao i Bosanci Semir Jahić i Haris Beković.

Podsjetimo se, večeras je u dvorani “Boris Trajkovski” u Skoplju borbu za titulu najboljeg započelo 12 finalista. Nakon prvog eliminacijskog kruga dalje su prošli Biljana Sulimanović, Biljana Marković, Alen Hasanović, Filip Božinovski, ali i fantastična bosanska četvorka: Harun Mehmedagić, Semir Jahić, Haris Berković i Sead Hodžić.

Pobjednik osvaja opremljen stan koji dodjeljuje Grand produkcija, kao i automobil za drugoplasiranoga, ali i album za sve finaliste.

Osim samih takmičara, na sceni najveće makedonske hale naći će se i Lepa Brena, Ana Bekuta, Snežana Đurišić, Aca Lukas, Šaban Šaulić, Dragan Kojić Keba, a program vode Saša Popović, Sanja Kužet i Voja Nedeljković.

Cazin.NET