Solidna partija Muse u porazu Breogana

.
Na meču je ubacio 14 poena, uhvatio 6 skokova i podijelio 4 asistencije

Bosanskohercegovački reprezentativac Džanan Musa odigrao je solidnu partiju u porazu Breogana na gostovanju Real Betisu u Sevilji.

U okviru 21. kola ACB Lige domaćini su slavili rezultatom 84:81.

Breogan je imao dobro otvaranje susreta i ostvario prednost od sedam poena razlike (14:21), ali onda je uslijedio potpuni pad i preokret do kraja prvog poluvremena.

Betis je iskoristio loše minute Breogana te drugu četvrtinu dobio sa rezultatom 28:19. Na poluvremenu su domaćini imali prednost 42:40, pa je tako u nastavku susreta sve bilo otvoreno.

U nastavku su košarkaši Betisa uspjeli održavati prednost i vodstvo sve do kraja meča, gdje smo gledali dramatičan kraj, a bolje se snašla domaća ekipa. Betis je na kraju slavio rezultatom 84:81.

Musa je pružio solidnu partiju. Ubacio je 14 poena, uhvatio 6 skokova i podijelio 4 asistencije