Posted by: Ajla Abdic
0 comments
13 Aug

Lech je u srijedu u Kupu Poljske doživio težak poraz od Pogona kojem je prema tvrdnjama tamošnjih medija u najvišoj mjeri kumovao golman Jasmin Burić.

On je bio direktni krivac za dva i sukrivac za treći gol domaćina, zbig čega je izgubio mjesto na golu na jučerašnjoj utakmici.

0 comments
31 Jul

Edin Džeko pogodio je za izjednačenje Rome protiv Juventusa (1:1) u pripremnoj utakmici u SAD-u.

Juve je poveo preko Mandžukića, da bi kapiten reprezentacije BiH izjednačio na 1:1.

U timu Juventusa od prve minute zaigrao je i Miralem Pjanić.

Posted by: Mirela
0 comments
29 Jun
0 comments
09 May

Fudbaleri Krupe izjednačili su rezultat protiv Radnika iz Bijeljine u okviru 7. kola Lige za prvaka BiH.

Radnik je poveo u 10. minuti preko Stojanovića, a gosti su izjednačili u 50. minuti preko Stefana Barića. On je dobio loptu na centru igrališta te predriblao nekoliko fudbalera domaće ekipe i postigao spektakularan pogodak.