Jokić pružio još jednu partiju iz snova: Udaljio se od legendarnog Lebrona na vječnoj listi

f

Nikola je meč završio s 25 poena, 16 skokova i 12 asistencija

Denver Nagetsi su pobijedili ekipu Milvoki Baksa rezultatom 113:107.

Bakse je u ovom meču srbijanski centar Nikola Jokić vodio do pobjede tako što je još jednom upisao tripl-dabl.

Početak utakmice bio je dosta izjednačen, a takvo je bilo i cijelo prvo poluvrijeme, pa se na odmor otišlo u egalu 56:56.

Treća četvrtina je bila presudna, te je pripala Nagetsima. Oni su se tada odvojili na sedam poena prednosti, koju su rutinski zadržali do kraja utakmice.

Jokić je meč na kraju završio s 25 poena, 16 skokova i 12 asistencija.

Jokiću je ovo bio 119. tripl-dabl u karijeri, čime se uvrstio na 4. mjesto vječne liste NBA lige i pobjegao Lebronu Džejmsu (LeBron James), koji je na petoj poziciji.

Denver se nalazi na drugom mjestu Zapadne konferencije NBA lige s 33 pobjede i 15 poraza, dok je Milvoki drugoplasirani na Istoku s omjerom 32-15.